Alustatakse Ihaste kergliiklustee projekteerimist

Projekteeritav kergliiklustee algab Hipodroomi-Talutare-Kasesalu ringristmikult ja kulgeb mööda Kasesalu tänavat, pöördub Mugasto tänavale ja sealt edasi mööda Pallase pst kuni Lammi teeni, kus see ühendatakse olemasoleva kergliiklusteega. Samuti projekteeritakse Triigi tänava kõnnitee ning koostatakse sademevee eesvoolu projekt.
Ihaste kergliiklustee projekteerimise riigihanke võitis Roadplan OÜ ja Landverk OÜ ühispakkumus hinnaga 82 968 eurot.
Lisainfo: linnamajanduse osakonna juhataja Rein Haak, tel 736 1125, 516 7258.

This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in. New users may register below.

Existing Users Log In
   
New User Registration
Really Simple CAPTCHA is not enabled
*Required field
Rahanduministeerium logo