Ihaste Päev 2019

Tutvustus

11.august 12.00 – 18.00 Ihaste Päev

Ihaste Seltsi korraldatud Ihaste Päev on meeleolukas kogupereüritus, kus tegevusi on hommikust õhtuni – laat, spordivõistlused, kokandusvõistlus, meeleolukas kontsert ja muud toredad üritused. Päeva juhiks on Eesti Mängust tuntud Gaute Kivistik ehk Rohke Debelak.

Ihaste Päev 2019 on eriline. Esmakordselt on meil esinejaid nii palju, et saame pakkuda laulude, sõnamängu ja tantsulist etendust kogu päeva jooksul. Oma nõusoleku etteasteks on andnud JJ-Street, Pille Muusikatuba, Kulno Malva, Tarmo Noormaa ja Anu Taul ning kindlasti lisandub siia veelgi autorilaulude ja folklooriesitajaid ning tantsijaid. Laadalised ja toitlustajad on oodatud hommikul ning saavad kaubelda kuni õhtuni. Toimub kokandusvõistlus, kus peaauhinnad on esmakordselt rahalised ning lisaks peaauhindadele ka hulgaliselt teisi auhindu, näiteks kokandusraamatud ja Erkki Kõlu naljadega CD-d. Traditsiooniliselt toimub Ihaste Metsajooks ja ROGAIN, kuhu on oodatud nii lapsed, noored kui ka täiskasvanud pensionärideni välja. Päästeamet on sellel aastal lubanud tulla lausa telgiga, et tule- ja veeohutuse teemadel infot jagada. Politsei on samuti täis varustuses kohal ja kõik saavad nendega vestelda ja turvalisuse teemasid arutada. Lastele on nagu ikka joonistusvõistlus teemal “Ihaste loomad ja linnud kodus ja metsas”.

Meie sponsorid on Tartu Linnavalitsus, Tartumaa Omavalitsuste Liit läbi KOP projekti, COOP, Ettevõtluslaager MTÜ, SBT Võrgutööd OÜ, Puleium OÜ, trükikoda Greif ja paljud teised.

 

Pange kohe Ihaste Päev oma kalendrisse kirja – 11.august kell 12.00-18.00 – ning kutsuge sõbrad, sugulased ja tuttavad ka Ihaste Päevale. Seltsis on segasem. Ihaste on Tartu roheline PÄRL.

This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in. New users may register below.

Existing Users Log In
   
New User Registration
Really Simple CAPTCHA is not enabled
*Required field
Rahanduministeerium logo