Ihaste päev 2020

placeholder

Meil on hea meel teada anda, et kogupere VI Ihaste Päev 2020 toimub. Seekord korraldame Ihaste Päeva 15.augustil Vana-Ihastes Ratsaspordikeskuses (Raeremmelga 4).

Ihaste Päev on kõigile TASUTA ! Päeva juhiks on Rohke Debelak ehk Gaute Kivistik.

VI Ihaste Päev 2020

KAVA

11.00 – 18.00 Ihaste Päeva laat NB! Sellel aastal eriti suur istikute valik !!
11.00 – 18.00 Laste mängumaa. Poni- ja kaarikusõit.
11.40 Ihaste talli tutvustamine (Raeremmelga 4)
12.00 JJ Street (lava)
12.40 Ihaste metsajooksu start (Hipodroomi 4/Männimetsa tee 3a metsas)
12.40 Ihaste talli tutvustamine (Raeremmelga 4)
13.00 Külliki Lauluaed (lava)
13.40 Naabrusvalve ja politsei tegevusest (lava)
13.40 Ihaste talli tutvustamine (Raeremmelga 4)
14.00 Kulno Malva (lava)
14.40 Rogain start (Ihaste Seltsi telgi juures)
14.50 Ihaste Tallide suur programm (maneež)
15.40 Päästeameti tulekustutusdemonstratsioon (maneeži juures)
16.00 Triinu Taul (lava)
16.40 Ihaste talli tutvustamine (Raeremmelga 4)
16.40 Võistluste tulemused ja autasustamine (lava)
17.00 Anu Taul (lava)
17.40 Ihaste talli tutvustamine (Raeremmelga 4)
18.00 Ihaste päev saab selleks aastaks läbi …

Traditsiooniliselt toimuvad Ihaste metsa jooks ja rogain. Oodatud on kõik kohalikud ja külalised sõltumata soost ja vanusest. Auhinnad ja diplomid jagatakse metsajooksus meestele ja naistele neljas eraldi vanuseklassis – lapsed (kuni 10), noored (11-17), täiskasvanud (18-35) ja seeniorid (35+). Rogainis saavad osaleda vähemalt kaheliikmelised võistkonnad. Registreerimine kohapeal.

Kohale on lubanud tulla ka Politsei ja Päästeamet, et jagada näpunäiteid sellel keerulisel ajal. Ka Naabrusvalve esindaja on kohal. Anname endast parima, et viirused, õnnetused, tulekahjud ja muud pahad juhtumid Ihastest eemale hoiaks. Sellel aastal on eriline rõhk hügieenil ja keskkonnakaitsel.

Eelmisel Ihaste päeval toimus esimene kokandusvõistlus. Sellel aastal anname jälle kokandushuvilistele võimaluse pakkuda erilisi maitseelamusi. Võistelda saab kolmes kategoorias. Nendeks on: mittealkohoolne jook, magus- ja soolane toit. Peaauhind 200 eurot, sõltuvalt osavõtjate arvust jagatakse ka teistele auhindasid. Registreerumise vorm ja täpsem info saabub peatselt.

Kõik on oodatud ! Pange kohe kalendrisse – 15.august 2020 Ihaste Päev.

This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in. New users may register below.

Existing Users Log In
   
New User Registration
Really Simple CAPTCHA is not enabled
*Required field
Rahanduministeerium logo