Ihaste Selts korraldab Tartus Ihaste mänguväljakul 18-19. augustil Ihaste Päevad.

Ihaste Selts ootab kõiki tartlasi ning Tartu külalisi pühapäeval neljandat aastat järjest toimuvale Ihaste Päevale. Ihaste Päev on lõbus terve pere üritus, kus leidub tegevusi kõigile. Taas saab osaleda Ihaste Metsa Jooksul ning orienteerumisvõistlusel ROGAIN, auhinnalistele kohtadele on seltsi sponsorid välja pannud arvukalt vahvaid auhindu! Sellel aastal on spordivõistlused viidud teisele päevale, et ka sportlased saaks nautida laadamelu ja kontserti.

Terve laupäeva jooksul saab kaubelda aiasaaduste, küpsetiste ning käsitöö laadal. Seekord tulevad kohale mitmed istikute ja muude aias vajalike esemete ja abivahendite müüjadKõhtu aitavad mõnusalt täis saada nii kohvikud ja kohalikud küpsetusmeistrid, kelle menüüs leidub kindlasti igale maitsele midagi.

Ihaste Päeva tippsündmuseks on kindlasti kontsert laupäeval algusega kell 16:00, kus tuntud artistid Anu Taul ja Tarmo Noormaa, ansambel Tora Bora, laulja Vesik ning traditsiooniliselt tantsukool JJ-Street  ning kogu päeva lahutab kõigi meeli ka Eesti Mängust tuntud Rohke Debelak ehk Gaute Kivistik. Lastele pakuvad põnevust loomingulised tegevused, joonistusvõistlus ning näomaalingud. „Meil on väga hea meel, et Ihaste päev on saanud traditsiooniks. Sellel aastal ootame palju arvukamat osavõttu kui eelmistel  kordadel, sest esinejad on tuntud ja laadal pakutav rikkalik“: rõõmustab Ihaste Seltsi juhatuse esimees Kalle Pilt.

Ihaste Seltsi telgis on võimalik teada saada seltsi tegevusest, astuda seltsi liikmeks ning teha ettepanekuid linnatranspordi korraldamiseks. Täpsema kava leiate Tartu Kultuuriaknast.

 

Info Ihaste seltsi juhatuse esimees Kalle Pilt . Tel 56606663 või kalle.pilt@ihasteselts.ee

 

NB! Ihaste Päev on üks väheseid üritusi, mis on täielikult alkoholivaba ????

This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in. New users may register below.

Existing Users Log In
   
New User Registration
Really Simple CAPTCHA is not enabled
*Required field
Rahanduministeerium logo