Lasteasjade taaskasutuslaat!

14. October, 2017

Ihaste Konsum

Ihaste Konsum ja Lelula Perekeskus korraldavad üheskoos sügisese lasteasjade taaskasutuslaada 14.10.2017 kell 11-14.

Laat toimub Ihaste Konsumi maja kõrval oleval haljasalal (Lillevälja tee 1, Veibri, Luunja vald, Tartumaa).

Tegemist on lasteasjade taaskasutuslaadaga!

Kõik on oodatud kasvõi korrakski laadale, et näha, mida pakutakse ning miks mitte ka teiste lapsevanematega kaupa tegema.

 

Laadale oodatakse lasteasju müüma eelkõige Ihaste kandis elavaid lapsevanemaid. Laadal saavad lapsevanemad müüa OMA lastele väikeseks, üleliigseks jäänud lasteasju (riided, jalanõud, mänguasjad, koolitarbed, lasteraamatud jms lastetarbed).

Müüjatel vajalik eelregistreerimine! PS! Laadale registreerumine on alanud alates selle ürituse avalikustamisest.
Müüjaid mahub laadale päris palju (kui kohad täis saavad, siis antakse sellest selle ürituse all kommentaarides ja Lelula Perekeskuse kodulehel teada). Osavõtutasu ei ole.

Müüjana registreerumiseks saada oma osalemise soov aadressile monikamagi@hot.ee. Oma registreerimissoovi saatmisel kirjuta kindlasti (!) järgmised andmed: osaleja nimi, osaleja telefoninumber, millisele vanusegrupile on sinu pakutav, piirkond, kus elad. Vastuskirja registreerimiskirjale koos juhistega saadan paari päeva jooksul.

 

Arvestama peab sellega, et laat toimub õues, muru peal. Õuelaat jääb ära suure vihma korral.

PS! Koha saanud müüja peab ise kaasa võtma oma müügipinna (pesurest, laud, stange, kastid, lina/kile asjadele alla laotamiseks vms). Laada korraldajate poolt abivahendeid ei ole. Kohapeal juhendatakse, kuhu saad oma müügipinna paigutada. Müüjate paigutamine algab alates kell 10:30!

PS. Lasteasjade laat ei ole mõeldud kauplemiseks äriettevõtetele ega organisatsioonidele! Samuti ei oota laadale lapsevanemaid, kes müüvad edasimüügi eesmärgil muretsetud riideid jms lastetarbeid (sh uusi).

Kui müügikohad saavad täis, siis anname sellest teada siin ürituse all kui ka Lelula Perekeskuse kodulehel (http://lelula.edicypages.com/tule-ostma-muuma).

Lisainfot laada kohta saate – monikamagi@hot.ee, tel 53302502 (tööpäevasel ajal ei pruugi olla võimalust telefonile vastata)

 

PS. Palun jagage infot edasi ka Facebookis, tutvusringkonnas oma tuttavatele lapsevanematele! Aitäh!

PS. Lihtne võimalus, kuidas lähenev laat meeles püsiks, on liituda lapsevanemate infolistiga (http://lelula.edicypages.com/lapsevanemate-list), kustkaudu saate info otse oma e-postile. Listiga liitumiseks saada oma soov aadressile monikamagi@hot.ee. Samuti liitudes Facebookis Lelula Perekeskuse lehega, saate info varakult.

 

Kõike ilusat soovides,
Monika Mägi
Lasteasjade laada korraldaja/vabatahtlik
Lelula Perekeskus
Tel 53302502
E-post: monikamagi@hot.ee
Facebook: Lelula Perekeskus
Koduleht: http://lelula.edicypages.com/

Rahanduministeerium logo