Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /data01/virt50550/domeenid/www.ihasteselts.ee/htdocs/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Ihaste selts | Sportimisvõimalused

Sportimisvõimalused

Ihaste asumi sportimisvõimalused on iga-aastaga paranemas. Täna on võimalik meie asumis laialt võimalusi iseseisvaks aktiivseks tegevuseks. Meie asumis asuvad freelance freeresume rannavõrkpalliväljakud nii Pallase pst. ääres asuval laste mänguväljakul kui ka Ihaste Spordipargis Wiiralti tänava ääres. Korvpalli saab mängida Triigi ja Areni tänava lähedal männimetsas asuval korvpalliväljakul.

Olemasolevad kergliiklusteed ühendavad asumi Tartu kesklinnaga, Ringtee tänavaga üle Ihaste silla, Luunja asumiga ning Räpna maanteega. Arendamisjärgus on veel paljude uute kergliiklusteede rajamine. Tervisejooksu võimalused on nii Ihaste Spordipargis Wiiralti tänava ääres kui männimetsades, mis eraldavad Vana-Ihastet Uuest Ihastest.

Ihaste Spordipargis on võimalused kasutada väli-jõusaalide võimalusi ning rajatud on loomulikul murul jalgpalliväljak koos väravatega.

Was soll https://ueberwachung-apps.com/facebook-hacken die kleinliche inhaltliche argumentation.

This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in. New users may register below.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Required field
Rahanduministeerium logo