Tartu linna avalik arutelu kaasamisest!


Warning: Illegal string offset 'label_text' in /data01/virt50550/domeenid/www.ihasteselts.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-members/includes/class-wp-members-forms.php on line 1141

Warning: Illegal string offset 'label' in /data01/virt50550/domeenid/www.ihasteselts.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-members/includes/class-wp-members-forms.php on line 1143

Warning: Illegal string offset 'field' in /data01/virt50550/domeenid/www.ihasteselts.ee/htdocs/wp-content/plugins/wp-members/includes/class-wp-members-forms.php on line 1145

Hea tartlane!

Ootame Sind sõna sekka ütlema teemal, kuidas värskelt valitud linnavõim koostöös kogukonnaga saaks Tartu veelgi avatumaks ja nutikamaks muuta.
Arutelu toimub kolmapäeval, 15. novembril 2017 kell 16–19 SPARK Demos (Narva maantee 3).

 

Miks seda arutelu vaja on?

Kaasamise ja koostöö teemades ei ole midagi uut ja plaane on Tartuski palju peetud. Eelmine volikogu algatas arutelu kaasava linnajuhtimise üle, seda tööd tuleks jätkata ning leppida kokku, kuidas tegudega tulemuslikumalt edasi minna. Uutel linnavolinikel on võimalus tutvustada oma nägemust kaasavast linnajuhtimisest ja teha ettepanekuid, kuidas valimislubaduste juurest edasi liikuda. Ärksad kodanikud ja vabaühendused saavad pakkuda oma ideid ja neid ühiselt arutada.

 

Arutelul otsime vastust küsimustele:

  • Kuidas valimisprogrammides ja koalitsioonilepingusse kirjapandud lubadused suuremaks kogukonna kaasamiseks tegelikult ellu viia?
  • Kuidas linnaplaneerimisel senisest veelgi rohkem inimesi kaasa rääkima saada?
  • Kuidas kaasavale eelarvele hoogu ja haaret juurde anda ning kuidas kogu eelarve planeerimist avatumalt ja läbipaistvamalt korraldada?
  • Kuidas noori linna tegemistega paremini siduda?
  • Milliseid uudseid lahendusi, sh e-lahendusi tuleks kasutada teavitamiseks ja koostööks?

 

Osalemiseks palume registreeruda siin: www.tartu.ee/et/eform/submit/vabakondade_arutelu

 

NB! Registreerumisel palume märkida, millise teema arutelul soovite kaasa lüüa.

 

Arutelu korraldavad E-riigi Akadeemia ja Tartu Linnavalitsuse avalike suhete osakond. Arutelu juhib E-riigi Akadeemia vanemekspert Liia Hänni.

 

Lugupidamisega

Lilian Lukka
Tartu linnavalitsuse avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht
736 1212, 516 4592

This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in. New users may register below.

Existing Users Log In
   
New User Registration
R
R
*Required field
Rahanduministeerium logo